Володимир: керівництво теплокомуненерго погрожують звільнити

Мер Володимира-Волинського погрожує звільнити керівництво теплокомуненерго, якщо котельні у місті не будуть готові до опалювального сезону вчасно.

Про це інформує БУГ.

Учора, 16 вересня, на черговому засіданні виконавчого комітету при міській раді Володимир-Волинська, обговорювали питання готовності міста до початку опалювального сезону.

Згідно звіту начальника управління ЖКГ і будівництва Віктора Фіщука, не всі котельні готові до опалювального сезону. Це стосується не лише скандальних підвальних котелень, але й ряду інших. Так, до осінньо-зимового періоду не готові котельні по вулиці Ковельській, 103, 12 та вулиці князя Василька, 3.

Також, на котельнях по вулиці Сагайдачного, 7 та Ковельській, 106 за бюджетні кошти планувалося встановити сучасні газові пальники, але наразі, роботи не завершені.

Наступними котельнями, які не введені в експлуатацію є котельні за адресами: вулиця 20-го липня, 21, Павлова, 20 та Луцькій, 106. Ще минулого року ці котельні були переведені не тверде паливо, але на сьогодні не працюють.

«Якщо говорити по мережах, то із 19,8 кілометрів мереж до зими підготовлено 17,6 кілометрів. Але роботи продовжуються, тому  повинні встигнути до опалювального сезону», – зазначив Віктор Фіщук.

Головний інженер теплокомуненерго пояснив, що до опалювального сезону більше готові котельні, які були переведені на тверде паливо та профінансовані із міського бюджету. Для того, щоб завершити роботу на інших котельнях необхідно виділити додаткові кошти.

«По грошах теплокомуненерго, пропоную скликати депутатську комісію та провести розслідування де ділося 3 мільйони, які підприємство заробило? Вони десь пропали! Я можу зауважити, при всіх, що 2 мільйони можна повернути. Прошу скликати комісію», – заявив Ярослав Жук.

В свою чергу, мер Петро Саганюк, зауважив: «Якщо питання про підготовку до зими не вирішать найближчим часом, то в теплокомуненерго розпочне опалювальний сезон із новим керівництвом».