У Луцьку відбувся «банківський» флешмоб

Працівники територіального управління Національного банку України підтримали своїх колег з Херсону, організувавши під стінами банку флешмоб. Таким чином вони висловили протест проти ліквідації управління, яка має відбутися до 1 січня 2016 року.

Усі працівники вийшли під будівлю банку та зробили колективне фото, яке поширять у мережі.

Акція відбулася 17 вересня.

«Акцію єдності запропонували зробити наші колеги з Херсону. Акції відбувалися в наших містах одночасно», – розповів голова профкому Володимир Хвещук.

Флешмоб запланували як протест проти ліквідації управлінь Національного банку.

Працівники банку хочуть привернути увагу громадськості до своєї проблеми. Раніше працівники НБУ виступали на засіданні ради з соціально-економічного розвитку, висвітлювали проблему через телебачення, надсилали листи в СБУ, Банківський комітет. Проте відповідь отримали лише від обласної ради – у листі вказано, що обласна рада і далі «хоче бачити» територіальне управління НБУ.

Проте Центральний офіс і далі продовжує процес ліквідації.

«Керівництво Національного банку хоче нас ліквідувати. На з’їзді в Києві нам повідомили, що до 1 січня 2016 року наше управління мають ліквідувати.

Працівники вважають,  що влада, декларуючи децентралізацію, роблять кроки, які лише віддаляють від неї. Тому вони вимагають призупинення процесу ліквідації.