Справу про розкрадання на «Волиньторфі» закрили

Спеціалісти, яких залучила прокуратура області для перевірки, не підтвердили незаконне виведення із ДП «Волиньторф» більше 6 мільйонів гривень.

Про це повідомив прокурор області Дмитро Чепіжак у своєму звіті під час сесії облради в четвер, 17 вересня.

Під час позапланової перевірки державного підприємства «Волиньторф» виявили порушення на 6 661 000 гривень, – йдеться у розпорядженні голови Волинської ОДА Володимира Гунчика від 10 серпня 2015 року.

Фіскали провели позапланову ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Державного підприємства «Волиньторф» за період з 1 січня 2012 року по 31 січня 2015 року. Виявили сумнівні фінансові операції з купівлі-продажу цінних паперів, які не мають явної економічної вигоди і не властиві діяльності підприємства та фактично призвели до прихованого кредитування.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: НА «ВОЛИНЬТОРФІ» ЗНАЙШЛИ ПОРУШЕННЯ НА 6 МІЛЬЙОНІВ

Як наслідок, через непроведення оплати проданих цінних паперів та несвоєчасного здійснення претензійно-позовної роботи державному підприємству «Волиньторф» завдали збитків на суму 6 038 000 гривень.

Проте перевірка, ініційована прокуратурою області, не підтвердила порушення під час нібито незаконного виведення більше 6 мільйонів гривень, тому кримінал із цього приводу закрили.