Правоохоронці затримали нардепа Мосійчука

Народний депутат від фракції Радикальної партії Ігор Мосійчук, з якого зняли депутатську недоторканність, покинув будівлю Верховної Ради у супроводі правоохоронців.

Про це повідомляє ZN.UA.

Мосійчук добровільно вийшов з кабінету, де проходило засідання фракції, і пройшов у супроводі правоохоронців. При цьому на нього не надягали наручники. Перед цим він попрощався з депутатами з фракції Радикальної партії.

Сьогодні Верховна Рада України підтримала зняття депутатської недоторканності, а також схвалила арешт народного депутата України від “Радикальної партії” Ігоря Мосійчука. Це рішення послідувало за виступом генерального прокурора України Віктора Шокіна, який надав відеодокази причетності Мосійчука до корупційної діяльності.

Після того, як побачив, що за його арешт проголосували депутати “Свободи”, Мосійчук повернувся до журналістів і назвав куратора “Свободи” Пупса замовником теракту під Радою.

“Один із замовників цього теракту був в адміністрації президента 30 серпня…це був кримінальний авторитет, який пов’язаний зі “Свободою”, Пупс (Кривецький – ред.). Він говорив з Ложкіним”, – заявив він.