Нововолинськ: на пільги бійцям виділили 200 тисяч

Нововолинська міськрада виділила 200 тисяч гривень на компенсацію витрат перевізникам автотранспорту за пільговий проїзд учасників АТО.

Також депутати затвердили порядок використання коштів для відшкодування 50%-ї знижки на комунальні послуги для членів сімей загиблих учасників АТО, – повідомляє Буг.

Депутати міськради підтримали заходи, внесені до програми соціального захисту населення, що стосуються компенсації витрат перевізникам автотранспотру за пільговий проїзд і порядку використання коштів міського бюджету, де передбачалося відшкодування 50%-ї знижки на комунальні послуги членам сімей загиблих військовослужбовців.

Як зауважила начальник управління праці та соціального захисту населення Наталія Волчанюк, враховуючи аналіз коштів, які були виділені з державного бюджету, явно не вистачало фінансування для проведення пільгового перевезення. В принципі, відшкодування витрат перевізникам – це функція держави.

Однак через підвищення ціни на пальне, запчастини тощо депутати змушені були направити на пільговий проїзд додатково 200 тисяч гривень. Відповідно, порядок використання фінансів буде ідентичним до того, яким користувалися для коштів державного бюджету.