Нововолинськ: мешканців просять долучитися до перейменування вулиць

У Нововолинську хочуть перейменувати 22 вулиці.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, законності та правопорядку міської ради, ‒ повідомляють у Нововолинській міській раді.

Перед винесенням цього питання на громадське обговорення комісія пропонує всебічно вивчити та врахувати думки та пропозиції мешканців міста, щодо цього.

Так, для перейменування пропонуються такі вулиці: Інтернаціональна, Піонерська, Петрова, Савельєвої, Матросова, Котовського, Щорса, Гайдара, Ковпака, Ватутіна, Кутузова, Нахімова, Макарова, Жуковського, Крилова, Островського, Ломоносова, Лермонтова, Толстого, Некрасова, Маяковського, Молодогвардійців.

«Просимо всіх мешканців міста, громадські організації запропонувати варіанти відновлення історичних назв, перейменувати ці топоніми у відповідності із вимогами законодавства та людської моралі. На честь кого потрібно перейменовувати ці вулиці? Можна згадати і про численних письменників (наприклад, Олена Теліга), громадських і політичних діячів, нових героїв, які склали свої голови за Незалежність України», ‒ йдеться в повідомленні мерії.

Пропозиції просять надавати в письмовому або електронному вигляді. Адреса для листів: організаційний відділ міськвиконкому, просп. Дружби, 27, м. Нововолинськ, 45 400.