Не тільки війна, світ вже став гібридний, – луцький айдарівець

Айдарівець з позивним «Морячок» розповів, як ставиться до закону про воєнний стан та подвійні стандарти владців.

Про це йдеться на Yutube-каналі Інформаційного агентства «Правда».

Так, айдарівця Олександра Кралюка обурили подвійні стандарти у виконанні законодавства, зокрема, щодо закону про воєнний стан. Мовляв, для його впровадження є всі умови.

«Весь народ повинен бути зжатий в один кулак, і кожен повинен розуміти, що плече товариша, незалежно від того, чи то плече Президента, чи рядового бійця, воно э надыйним ы всы ми мислимо однаково. І всі ми мислим однаково – це перемогою», – стверджує боєць.

«Я розумію, не все можна пояснити народу, дещо може може просто нами бути несприйняте», – розповів війський.

Однак, як стверджує Кралюк, є статті закону про воєнний стан, дотримання яких дуже важливе на фронті.

«Це, наприклад, стаття 8 пункту 1, де вказано про проведення евакуації населення. Я, напевно, зі свого опиту і, напевно, з досвіду всіх бійців, які були свідками компанії прошлого року, ми би спасли тисячі життів», – пояснює арміїць.

Чоловіка обурює те, що замість того, щоб воювати та виконувати завдання, військові змушені «витягувати дітей з підвалів».

Також айдарівець розповів, що зазавичай контрольно-пропускні пункти часто перетворюються у «роздаточні пункти», де бійці діляться з місцевими мешканцями продуктами, хоча це теж не їхня відповідальність.

«Якщо Верховна Рада 21.04.2015 року своїм голосуванням приймає постанову, яка звучить «про відсіч збройній агресії Російської Федерації та подолання її наслідків», – обурюється чоловік. Мовляв, це і є причиною ввести воєнний стан.

«Ми сьогодні говорим про те, що йде гібридна війна, та не тільки війна, світ вже став гібридний. І управління держави повинно зрозуміти, що в цих гібридних умовах вони повинні не просто сконсолідувати навколо себе еліту, це повинен бути такий аналітичний спецназ, який чітко повинен давати оцінку що робити, і в який термін, і як, і нести за це відповідальність. А не окружити себе завхозами, які тільки сидять  на потаках і все, що вміють – це концентрувати і перерозподіляти ці потоки», – переконаний Кралюк.

«Ми ж чітко розуміємо, якщо вводиться воєнний стан – закривається контрабас. І не буде з цим ніяких проблем», – запевняє військовослужбовець.