На Волині списки «Солідарності» сформовані на 99%, – Романюк

голова Волинської обласної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка Роман Романюк каже, що на Волині списки кандидатів від цієї політсили до місцевих рад сформовані на 99%.

У Києві 16 вересня відбувся третій етап XII позачергового з’їзду президентської політсили. З Волинської обласної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка участь з заході взяли три делегати, а саме Роман Романюк, керівник Луцької організації партії Євген Ткачук та член ради партії Валентин Романюк, – повідомили у партійній прес-службі.

Під час з’їзду члени партії ухвалили рішення про участь у місцевих виборах 25 жовтня 2015 року. Керівником загальнонаціонального штабу партії став Ігор Кононенко.

«На Волині наразі списки сформовані на 99%. У нашій команді люди, які хочуть змін і готові брати на себе відповідальність за майбутнє області, району, міста чи села», – розповів Роман Романюк. Вже наступного тижня відбудуться збори місцевих організацій партії де й будуть висунуті кандидати.

Керівник фракції Блок Петра Порошенка у Верховній Раді України Юрій Луценко зазначив, що партійці об’єднують навколо себе політичних партнерів із партій УДАР та «Народний Фронт», активістів, волонтерів, бійців АТО і безпартійних професіоналів.

«Ми пропонуємо людям правопорядок, економічні реформи, механізми боротьби із корупцією. Сьогодні держава у небезпеці, і партія йде на місцеві вибори, щоб сформувати відповідальну вертикаль влади. Ми пропонуємо країні обпертися на стабільну силу людей, які беруть на себе відповідальність», – додав він.