«Луцьктепло» може отримати гроші від ЄБРР наприкінці року

Директор ДКП «Луцьктепло» розповів, що кошти, обіцяні «Європейським банком реконструкцій і розвитку» підприємство досі ще не отримало.

Про це Юрій Паращій заявив у коментарі журналістам після відкриття технічних пропозицій по проекту ЄБРР з відбору консультантів, – пише Під прицілом.

За словами Юрія Паращія, головним чином це пов’язано з тим, що не проведені всі необхідні процедури, пов’язані з виділенням європейського кредиту. Проте новоспечений директор ДКП «Луцьктепло» сподівається, що про гроші можна буде поговорити в кінці цього року.

Нагадаємо, що ЕБРР планує надати ДКП «Луцьктепло» 10 мільйонів євро кредитних коштів, та 4 мільйони євро гранту. За словами Юрія Паращія, грантові кошти підприємство планує витратити на встановлення у місті Луцьку 240-ка індивідуальних теплових пунктів. Кредитні кошти «Луцьктепло» витратить на інші роботи по модернізації тепломереж передбачених проектом Данської компанії «Ramboll». Запланована заміна котлів, насосів, тепломереж, винесення підвальних котелень та інші заходи.