Ковель: у дворі мера перед виборами поклали новий асфальт

Приватна місцева фірма «Ідея» поклала новий асфальт до двору та у дворі багатоповерхівки на вулиці Незалежності у Ковелі. Саме тут розташована квартира, в якій зареєстрований мешканцем міський голова Олег Кіндер

Про це повідомляє Kowel.com.ua

Контроль за ходом цього будівництва здійснював особисто начальник відділу комунального господарства виконкому Ковельської міської ради Олександр Балак, який прибув на «об’єкт» із фотоапаратом в руках і охоче поспілкувався з представниками мас-медіа.

У нього поцікавилися, скільки коштують роботи.

«Я думаю, не одна сотня тисяч гривень буде. Думаю, півмільйона буде коштувати. Ви дайте хоч одне позитивне! Щоб міський голова заїхав на коні на нову посаду. Щоб другу каденцію працював. Скільки вже років, від Семенюка (колишній міський голова Анатолій Семенюк, – ред.), ні один мер не може в другий заход пройти», – прохав-журився Олександр Балак.

«Олександре Сергійовичу, отака, як тут ми бачимо, програма по облаштуванню дворових територій, вона ще, можливо, десь реалізується по місту? Чи лише в дворовій території ковельських високопосадовців?» – запитали журналісти у чиновника

«Да… да… Скрізь і багато», – враз знітився Олександр Балак, «перевівши стрілки» на свого начальника: «Але вам краще інтерв’ю це взяти в заступника Товстиги (заступник міського голови Андрій Товстига, – ред.)».