Кандидати на начальника митниці: авто в кредит та подарована квартира

Під час зустрічі активістів із кандидатами на посаду начальника Волинської митниці кандидати розповіли про свої доходи.

«Незручні питання» 17 вересня задали представники громадської ради та активісти.

Декларація Віталія Миранюка є у відкритому доступі. «Ви отримали подарунків і нагород більш ніж на 800 тисяч, в інтернеті є копія», ‒ зазначив активіст Богдан Климчук. Тому він спитав, що це за подарунки.

Миранюк повідомив, що переважну частину суми складає переписана від батька квартира.

Щодо в.о. начальника Волинської митниці Юрія Мацібори, то він своєї декларації не опублікував. Тому громадськість цікавили доходи та нерухомість кандидата. Мацібора розповів, що проживає у будинку у Могилеві-Подільському. У його дружини є дві квартири у Вінниці, також вони володіють двома авто «Сузукі» 2006 року випуску та «Хюндай» 2011 року, а на зустріч він прибув на службовому автомобілі. Другу автівку купували у кредит.

Водночас активістів зацікавило, скільки ж років довелося б виплачувати кредит за автомобіль за 280 тисяч гривень. Активіст «Народного контролю» Павло Данильчук спитав Мацібору про результати люстраційної перевірки, оскільки на митницю «повертають людей Насірова».

«Конкретно скажіть, чи ви проходили перевірку згідно з законом України про очищення влади», ‒ спитав Павло Данильчук. Мацібора відповів, що не знає, чи пройшов він перевірку. Водночас він зазначив, що подання на нього було, але про результати перевірки його не повідомили.