Безпечний Луцьк: як цього досягнути

1

На думку громадського активіста Сергія Рижкова, зробити Луцьк більш безпечним може відділ муніципальної дружини наділений більшими повноваженнями.

Про це він говорив 16 вересня під час зустрічі експертів та активістів ГО “Самопоміч”, – повідомили у прес-службі організації.

Говорячи про безпеку, Рижков зазначив, що громадяни, зазвичай, байдужі до такого питання, як безпека в місті, а в правоохоронців відсутня оперативність, є низьким рівень виконання судових рішень, спостерігається вибірковість при накладанні штрафів, – стверджує він.

Дієвим органом, на його думку, є відділ муніципальної дружини, який наділений вагомими повноваженнями, але в цьому відомстві потрібно налаштувати системну роботу.

“До того ж, у Луцьку високий рівень квартирних крадіжок, але ніхто про це не пише, не говорить, не знає”, – каже Рижков.

Необхідно впровадити систему відеоспостереження, освітлювати вулиці, контролювати продаж алкоголю, звернути увагу на проблему бродячих тварин, – додав він.

На думку іншого активіста Олександра Ніколайчука, треба підвищити життєвий рівень людей, дати їм можливість працювати і заробляти гроші, тоді вони будуть свідомими. Свідомі люди не смітитимуть, дбатимуть про своє здоров’я та безпеку, – вважає активіст.