Безпечний Луцьк: як цього досягнути

На думку громадського активіста Сергія Рижкова, зробити Луцьк більш безпечним може відділ муніципальної дружини наділений більшими повноваженнями.

Про це він говорив 16 вересня під час зустрічі експертів та активістів ГО “Самопоміч”, – повідомили у прес-службі організації.

Говорячи про безпеку, Рижков зазначив, що громадяни, зазвичай, байдужі до такого питання, як безпека в місті, а в правоохоронців відсутня оперативність, є низьким рівень виконання судових рішень, спостерігається вибірковість при накладанні штрафів, – стверджує він.

Дієвим органом, на його думку, є відділ муніципальної дружини, який наділений вагомими повноваженнями, але в цьому відомстві потрібно налаштувати системну роботу.

“До того ж, у Луцьку високий рівень квартирних крадіжок, але ніхто про це не пише, не говорить, не знає”, – каже Рижков.

Необхідно впровадити систему відеоспостереження, освітлювати вулиці, контролювати продаж алкоголю, звернути увагу на проблему бродячих тварин, – додав він.

На думку іншого активіста Олександра Ніколайчука, треба підвищити життєвий рівень людей, дати їм можливість працювати і заробляти гроші, тоді вони будуть свідомими. Свідомі люди не смітитимуть, дбатимуть про своє здоров’я та безпеку, – вважає активіст.