«Батьківщина» опублікувала список до Волиньради

Волинська обласна парторганізація ВО «Батьківщина» виносить на громадське обговорення список потенційних кандидатів до Волинської обласної ради.

Про це повідомили у прес-службі партії.

“Ми переконані, що практика попереднього оприлюднення кандидатів в депутати для громадського обговорення є прозорим фактором нашої участі у виборах. Ми очікуємо відгуки від громади щодо тих чи інших кандидатів та відкриті до пропозиції і зауважень. Охочі взяти участь в обговорені кандидатів можуть надсилати свої пропозиції на електронну адресу 03.obl.volinska@gmail.com, телефонувати за номером – 067-334-08-30”, – кажуть в прес-службі.

 

1. Карпюк Роман Петрович
2. Банада Володимир В’ячеславович
3. Бабич Андрій Антонович
4. Бегаль Наталія Василівна
5. Бігун Олександр Костянтинович
6. Блінова Валентина Миколаївна
7. Бондар Володимир Олександрович
8. Бондарук Юрій Анатолійович
9. Бондарчук Алла Миколаївна
10. Бусько Анатолій Федорович
11. Васага Микола Степанович
12. Віннічук Сергій Миколайович
13. Вітер Валентин Степанович
14. Головатий Володимир Петрович
15. Гордіюк Тарас Васильович
16. Гриб Олександр Васильович
17. Донець Віталій Вікторович
18. Дикий Олег Юрійович
19. Дубинка-Філозоф Іванна Анатоліївна
20. Завадович Роман Любомирович
21. Зінчук Владислав Володимирович
22. Євчук Руслан Федорович
23. Іванюк Сергій Петрович
24. Йовик Галина Володимирівна
25. Камельчук Петро Степанович
26. Касарда Валентина Іванівна
27. Кондисюк Ігор Васильович
28. Корінчук Михайло Якович
29. Корецька Тетяна Костянтинівна
30. Корнійчук Анатолій Авакумович
31. Костів Надія Іванівна
32. Ковальчук Віталій Володимирович
33. Кирда Людмила Федорівна
34. Кіндер Олег Олексійович
35. Корецький Віктор Кирилович
36. Кратік Антоніна Семенівна
37. Крисак Федір Миколайович
38. Крижанівський Олег Зіновійович
39. Курстак Валерій Люцлянович
40. Лебедюк Володимир Савович
41. Левандовський Віктор Сергійович
42. Лех Ігор Богданович
43. Лісова Алла Степанівна
44. Матусевич Микола Володимирович
45. Мусійчук Лариса Нифонтівна
46. Мелах Віктор Петрович
47. Охримович Олександр Леонідович
48. Патлашинська Ірина Вікторівна
49. Пекарський Аскольд Георгійович
50. Сачук Ганна Василівна
51. Сащук Олександр Іванович
52. Свідерський Олег Миколайович
53. Семенюк Оксана Володимирівна
54. Синютін Олександр Володимирович
55. Сковера Анатолій Гнатович
56. Столяр Василь Андрійович
57. Степанюк Оксана Миколаївна
58. Тивонюк Олег Ярославович
59. Ткачук Захар Михайлович
60. Турак Андрій Антонович
61. Шлапа Дмитро Трохимович
62. Яренчук Володимир Арсентійович