Башкаленко: кістяк штабу Товстенюка – авторитетні регіонали

Екс-керівник волинського осередку Партії регіонів Олександр Башкаленко каже, що штаб кандидата в міські голови Луцька, голови наглядової ради фонду “Новий Луцьк” Олександра Товстенюка складається з “авторитетних регіоналів”.

“Мені дуже приємно, і я хочу зробити комплімент Олександру Товстенюку. Кістяк свого штабу він зробив з авторитетних регіоналів. Це чудово коли керівники, не зважаючи на стереотипи та ярлики, надають перевагу професіоналам”, – розповів він у інтерв’ю газеті “Віче-інформ”, яке опублікував Волинський інформаційний портал.

“Курилюк (Олександр Курилюк, колишній заступник голови осередку ПР, – ред.) був головним ідеологом, заступником голови обласного осередку Партії регіонів. Він дуже добре розбирається в процесах виборчої кампанії”, – мовив Башкаленко.

“Ольга Здебська, була головним редактором газети “Волинь-регіон”. Зараз її знання та професіоналізм оцінили в “Новому Луцьку”. Туди ж пішла і Ольга Омелько. Вона зараз там займається роботою з дільничними виборчими комісіями”, – додав політик.

Крім того він розповів, що колишній перший заступник голови Волиньради Юрій Лобач у партії Гриценка.

“Микола Юнак у Володимирі-Волинському планує йти на вибори міського голови, за підтрімки партії “УКРОП”. Він дуже допомагав нашій партійній організації. Був у резерві, ми його планували на голову нашої партійної організації у Володимирі-Волинському, він про це дуже мріяв. Це сильні кадри. Ми їх вчили і разом з ними навчалися”, – стверджує Башкаленко.