Ягодин: у шведа відібрали 5 тисяч пачок «Мальборо»

На міжнародному пункті пропуску «Ягодин» на Волині 16 вересня митники вилучили велику партію контрабандних цигарок «Мальборо».

Про це повідомляє прес-служба фіскальної служби.

В автомобільному пункті пропуску «Ягодин» працівники Волинської митниці в технічних порожнинах автомобіля виявили велику партію цигарок.

Як стало відомо, громадянин Швеції для перетину кордону свідомо обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», аби уникнути зайвого огляду інспекторів. Тим самим він засвідчив, що переміщує предмети, які не підлягають обов’язковому письмовому декларуванню або обкладенню митними та іншими платежами чи зборами, і на переміщення яких через митний кордон України не встановлено заборон чи обмежень.

Проте, під час митного огляду автівки марки «Фіат Дукато», собака, якого використали для пошуку заборонених для перевезення речовин, не підвів: у спеціально виготовлених тайниках автомобіля виявлено приховані від митного контролю тютюнові вироби.

Про точну кількість та вартість тютюнових виробів буде повідомлено додатково, однак, як стверджують фахівці митниці, в тайниках автівки приховано щонайменше 5 тисяч пачок цигарок.