У Луцьку злодій «обчистив» 20 помешкань

Уродженець села Піддубці відбуватиме уже четвертий строк за крадіжки. Протягом кількох місяців чоловік обікрав майже два десятки домівок, звідки виносив не лише побутову техніку, а й дрібʼязок.

Востаннє чоловік вийшов з вʼязниці в березні 2013 року, однак уже в вересні 2014 рецидивіст знову «пішов на діло», ‒ пише Під прицілом http://p-p.com.ua/articles/76142/

Злодій взявся грабувати новобудови та житлові будинки. Переважно чоловік розбивав шибки або ж ламав замки у дверях.

Так, чоловік міг обчистити кілька домівок за один місяць. Зауважимо, що злодій крав навіть електричні подовжувачі та кришки від каструль.

В травні цього року за 5 крадіжок чоловіка засудили до 4 років позбавлення волі, а в червні він слухав другий вирок щодо ще 15 епізодів. За це він отримав ще 5 років тюрми.

Однак в серпні цього року засуджений звернувся до суду з клопотанням про обʼєднання вироків і просив остаточно призначити йому 5 років для відбування покарання.

Зважаючи на те, що вироки чоловік слухав із різницею в один місяць і його засуджено за ідентичні злочини, Луцький міськрайонний суд задовольнив його заяву і обʼєднав вироки.