У Луцьку стартувала програма благоустрою «Від будинку до району»*

В обласному центрі Волині 16 вересня відбулася перша толока в рамках програми благоустрою «Від будинку до району», яку започаткував член Волинської обласної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка В’ячеслав Теліцин.

Жителі будинку №15 та №11 по вулиці Шота Руставелі мали нагоду навести лад у своєму дворі. Так, В’ячеслав Теліцин вирішив допомогти лучанам зробити своє мікрорайони кращими та охайнішими.

Так, в рамках програми «Від будинку до району» відбувається встановлення у дворах лавочок, парковок для велосипедів, смітників. Окрім того, налагоджується система освітлення будинків. Мешканцям пропонують зробити гарні квітники та навести лад з пісочницями, гойдалками та лавками, які вже є у дворі.

«Сьогодні ми розпочали великий проект. Я хочу, щоб лучанам було комфортно жити в місті, але все починається з малого. Тож потрібно наводити лад у дворі, де ти живеш, адже ти бачиш його щоранку, коли ідеш на роботу і від того, чисто тут, гарно та комфортно може залежати і настрій», – зауважив В’ячеслав Теліцин.

Тож у двір на Шота Роставелі привезли фарбу і необхідні матеріали та запропонували мешканцям самим навести лад у дворі. Лучани з задоволенням долучились до толоки. Малеча допомагала батькам, вони збирали сміття на дитячому майданчику.

Також для усіх організували невеличку кава-паузу. Можна було пригоститись печивом та цукерками з чаєм та кавою, аби зігрітись та відпочити під час роботи.

Діти ж, після прибирання взялися малювати на асфальті свій дві яким вони хочуть його бачити. В’ячеслав Теліцин пообіцяв, що незабаром тут з’явиться ще й гойдалка для малят.

«Я планую здійснити благоустрій в понад десяти дворах. Але лише спільно з громадою ми зможемо навести лад та покращити життя», – переконаний він.