Рожище: школярі печуть кекси для воїнів на фронт

Чергову порцію макаронів та кекси виготовили дітлахи-волонтери із об’єднання «Територія дії» при Рожищенській дитячій бібліотеці.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці «Народної самооборони м.Рожище» у соціальній мережі Facebook.

«Закінчилися літні канікули і для юних рожищан розпочалася гаряча пора навчання. Але попри шкільне навантаження, читачі Рожищенської дитячої бібліотеки встигають піклуватися про своїх земляків, що знаходяться в зоні бойових дій», – пишуть волонтери.

Школярі, які є активістами волонтерського об`єднання «Територія дії», що працює при дитячій бібліотеці продовжують справу, яку започаткували ще влітку – власноруч виготовляють макарони для наших бійців. І ось чергова порція домашньої смакоти готова до відправки на схід.

«Приправлена вона такою щирою любов`ю, турботою та побажаннями найскорішої перемоги та повернення додому, що наші солдати скуштувавши, неодмінно отримають подвійний заряд енергії, що допоможе їм вистояти в боротьбі з загабниками і наблизить нашу перемогу», – зазначають волонтери.

«Але цього разу, окрім макаронів, наші бійці смакуватимуть ще й запашними мармуровими (з какао) та гарбузовими кексами!» – йдеться у повідомленні.

Організувала процес випікання натхненниця волонтерського об`єднання «Територія дії» Оксана Глинюк.