Партія Голєвої рекламується на маршрутках, – ОПОРА

Вулицями Луцька їздять маршрутні таксі, обклеєні логотипами Європейської партії України.

Кілька таких фактів зафіксували спостерігачі 16 вересня, – повідомляє громадянська мережа ОПОРА у Волинській області.

Зокрема, маршрутні таксі № 12 та № 17, що курсують вулицями обласного центру, з обох боків заклеєні політичною рекламою Європейської партії України з зображенням кількох логотипів партії та її лідера Миколи Катеринчука. Також там міститься інформація про програму «Народний адвокат», яка виходить на місцевому телеканалі за участю голови Волинського обласного осередку ЄПУ Олени Голєвої.

У луцькій мерії від цієї ситуації відхрестилися. «Ми за політичну рекламу на транспорті не відповідаємо. Вам потрібно звернутися до рекламодавців», – заявив начальник управління транспорту та зв’язку Луцької міської ради Анатолій Миронюк.

Ситуацію прокоментувала потелефону потенційний кандидат на посаду Луцького міського голови, голова волинського осередку Європейської партії України Олена Голєва.

«Закон забороняє розміщувати політичну рекламу кандидатам. Я наразі не зареєстрована кандидатом і не є суб’єктом виборчого процесу. Крім того, мого зображення там немає», – зазначила Олена Голєва.

«Відповідно до п. 6, ч. 9, Ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори» забороняється розміщувати носії політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у тому числі таксі, у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів», – зазначили в ОПОРі.