Не можна повʼязувати смерть Тайфуна і мобільну групу, ‒ екс-міністр

Екс-міністр молоді та спорту, а тепер військовий ЗСУ Дмитро Булатов каже, що повʼязувати розстріл мобільної групи та смерть волинянина Володимира Кияна некоректно.

Про це він розповів у коментарі виданню Gordonua.com.

«Заяви губернатора (очільника Луганської військово-цивільної адміністрації Георгія Туки, ‒ ред.) на адресу бригади ‒ це емоційний порив. Це перша точка. З’єднувати Тайфуна і мобільну групу абсолютно некоректно і неправильно. Зараз 972 людини з нашої бригади вийшли з «передка» на демобілізацію і ще стільки ж буде виходити. Ви не уявляєте ставлення цих людей до слів губернатора! Не можна, щоб у людей, що стоять фронті, градус напруги зашкалював, інакше людина закипить. Вони люди горді, і жоден з них пальцем губернатора не чіпатиме, бо це не по честі. Але потиснуть вони йому руку і що вони йому скажуть, дивлячись в очі ?! Можуть просто промовчати, як ті, хто сильніший духом», ‒ вважає боєць.

На думку Булатова, Тука висунув звинувачення проти 92-ї бригади, ґрунтуючись на чутках.

Нагадаємо, 2 вересня на Сході обстріляли мобільну групу з боротьби з контрабандою. У результаті загинуло двоє людей. 3 вересня зʼявилося повідомлення про смерть волинянина, в.о.замкомабата одного з батальйонів 80-ї бригади Володимира Кияна. В ефірі каналу 112 Георгій Тука заявив про причетність до смертей військовослужбовців однієї із бригад ЗС України. Тука розповів, що вранці боєць з позивним «Тайфун» спробував провести деякі дослідження за однією з версій про розстріл групи. «На жаль, він також був знищений сьогодні», – сказав Тука.