Луцького депутата можуть покарати за «фальстарт» агітації

Депутат Луцької міськради Сергій Сівак порушить пункт другий статті 54 Закону України «Про місцеві вибори», якщо зареєструється кандидатом.

Про це повідомила Волинському Агентству Розслідувань прес-секретар обласного осередку громадянської мережі «Опора» Катерина Шарпата у середу, 16 вересня.

На проспекті Соборності у Луцьку розміщений білборд із рекламою депутата та гаслом «Громада вимагає справедливості при встановленні тарифів на тепло».

Відзначимо, що це одна із перших зовнішніх реклам конкретних місцевих політиків, а не партій, у Луцьку.

У пункті другому статті 54 Закону України «Про місцеві вибори» ідеться: «Місцеві організації партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, кандидати у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, старости мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів. Передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування. Ведення передвиборної агітації до початку і після закінчення встановлених у цій статті строків забороняється».

12000008_849951525054028_1975116714_n (1)