Луцьк: обговорять фактори ризику на місцевих виборах

В обласному центрі Волині відбудеться круглий стіл «Проблеми роботи ДВК та підвищення якості списків виборців на місцевих виборах 2015: фактори ризику та шляхи оптимізації».

Під час круглого столу обговорять новації та недоліки Закону України «Про місцеві вибори» у частині списків виборців; існуючі проблеми зворотного зв’язку між виборцями, дільничними виборчими комісіями та органами ведення Державного реєстру виборців, які породжують проблеми зі списками виборців; шляхи оптимізації роботи ДВК, спрямовані на мінімізацію помилок, неточностей у списках виборців; результати експертного дослідження з питань Державного реєстру виборців, списків виборців та участі у виборах ВПО тощо.

Круглий стіл відбудеться 22 вересня 2015 року о 10:00 у конференц-залі «ВолиньМедіа» (м. Луцьк, вул.  Ковельська, 2, 4-ий поверх, офіс 7).

До участі в обговоренні запрошуються представники органів ведення Державного реєстру виборців, представники влади, громадські організації, політичні партії, ЗМІ, члени ДВК тощо.