Луцьк: комунальниця приторговувала горілкою

Лучанка, яка працює на одному з комунальних підприємств міста, вирішила заробити і взялась за торгівлю горілкою з підробленими акцизними марками.

Під час слідства вона розповіла, що свого часу придбала велику партію горілки у невідомого чоловіка, ‒ пише Під прицілом.

«Колись ми відпочивали з друзями і до нас підійшов чоловік. Він розказав, що може дешево продати горілку. Ми з ним домовилися і потім він мені додому привіз ящики зі спиртним. Горілка була різних марок, але я навіть не могла й подумати, що вона не оригінальна. Я помічала, що акцизні марки дивні, але не загострювала це питання», ‒ пояснила обвинувачена.

Згодом фінансовий стан жінки погіршився і вона вирішила продати 200 пляшок горілки, по 30 гривень за пляшку. Жінку правоохоронці «взяли» під час контрольної закупки.

Ще до того, як справу направили до суду жінка підписала з прокурором угоду про визнання винуватості, у якій сторони визначили вид та термін покарання. В суді жінка знову розповіла про обставини справи і визнала, що вона винна в інкримінованому злочині.

За таких обставин Луцький міськрайонний суд затвердив угоду про визнання винуватості і засудив жінку до п’яти років позбавлення волі з дворічним іспитовим терміном. Зауважимо, що у разі підписання вищезгаданої угоди сторони не мають права оскаржувати її в апеляційному порядку.