Волинську митницю може очолити мільйонер із Черкащини

Заступник начальника Черкаської митниці ДФС Віталій Миранюк розглядається як кандидатура на очільника Волинської митниці.

Громадські слухання відбудуться у четвер, 17 вересня, о 15:00 в овальному залі Волинської обласної ради, ‒ йдеться в повідомленні прес-служби Волинської ОДА.

Кадрові слухання є відкритими для всіх охочих.

Наразі до тимчасової комісії з кадрових питань при громадській раді надійшли матеріали щодо участі в слуханнях від претендентів ‒ Юрія Мацібори, виконувача обов’язків начальника Волинської митниці, та Віталія Миранюка, заступника начальника Черкаської митниці ДФС.

«Рекомендаційний висновок за результатами проведення публічних кадрових слухань буде надано голові облдержадміністрації», ‒ кажуть в ОДА.

За інформацією офіційного сайту ДФС, Віталій Миранюк народився 9 травня 1971 року у місті Комсомольськ-на-Амурі, Російська Федерація. Освіта ‒ повна вища правова, економічна, державне управління.

Трудова діяльність: в митних органах України з 1994 року. Працював начальником митного поста «Конотоп» Глухівської митниці; заступником начальника Глухівської митниці, м.Глухів; заступником начальника митного поста «Краківець» Західної регіональної митниці, м.Львів; начальником сектора, начальником митного поста «Смільниця» Львівської митниі, м.Львів; заступник начальника Енергетичної регіональної митниці, м.Київ. Має спеціальне звання: Радник податкової та митної справи І рангу. Нагороди і почесні звання: подяка Голови Державної митної служби України, нагрудний знак «15 років митної служби України». З 18 листопада 2014 року – заступник начальника Черкаської митниці ДФС.

Відповідно до декларації за 2014 рік, Віталій Миранюк отримав 1 млн 917 тис 708 грн і 31 коп, з яких 63 тис 809 грн і 31 коп ‒ зарплата, інші 1 млн 853 тис 899 грн ‒ дарунки, призи, виграші.

Дохід членів сімʼї ‒ 146 тис гривень, які вони отримали внаслідок підприємницької та незалежної професійної діяльності.

У відомостях про нерухоме майно Миранюк задекларував дві ділянки ‒ 0,2063 га та 0,1 га; житловий будинок ‒ 309,9 м кв та дві квартири ‒ 58,8 і 68,8 м кв.

Віталій Маринюк ‒ без машини. Проте на членах сімʼї ‒ Subaru Tribeca 2999 2005 року випуску та Volkswagen passat 1968 2012 року випуску.

Нагадаємо, звільнений заступник голови ДФСУ Костянтин Лікарчук стверджує, що, за його інформацією, аби отримати посаду голови Волинської митниці, необхідно сплатити 1,5 мільйона доларів.