У Луцькраді планують забрати непрацюючий туалет в центрі міста

Луцька міська рада планує не продовжити договір підприємцю Патлашинському договір оренди громадської вбиральні у центрі Луцька біля облмуздрамтеатру.

Про це йшлося під час засідання «регламентної» комісії міської ради у вівторок, 15 вересня.

Як розповіла керівник відділу управління майном комунальної власності Алла Грабко, згідно із договором оренди, підприємець зобов’язувався з 1 серпня 2013 відкрити та підтримувати там роботу громадської вбиральні.

Тому міська рада подала в суд для розірвання договору оренди. Проте суд виніс негативне рішення, а в міськраді його не оскаржили. Через це повторно судитися немає сенсу, ‒ вважає Алла Грабко.

Депутат Богдан Шиба відзначив, що на наступній сесії міської ради варто не продовжувати договір оренди самого туалету підприємцю.

Нагадаємо, депутати прийняли рішення «продовжити Департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради термін оренди земельної ділянки на Театральному майдані, 8 строком на 10 років, площею 0,0284 га, кадастровим номером 0710100000:11:042:0021, для реконструкції міської вбиральні з влаштуванням виставкової зали та кафетерію, згідно з додатком».