Побратими похрестили сина Володимира Кияна

Побратими бійця Володимира Кияна з позивним «Тайфун» похрестили його сина.

Офіцер Володимир Киян загинув, розслідуючи обставини розстрілу мобільної групи боротьби з контрабандою під Щастям, ‒ ідеться в сюжеті ТСН.

Кадровий військовий, офіцер 80-ї бригади Киян стежив за тим, як підростає його син по скайпу. До демобілізації він не дожив кілька днів.

На хрещення малюка принесли у військовій формі. Про це мріяв його батько.

«Тайфун був чоловік серйозний, і не хотів свою дитину бачити в зайчиках або мавпочках. Казав, у мене син – значить, він має бути, як десантник. Як я – у формі, у вишиванці. Як справжній козак», ‒ пояснив боєць батальйону «Айдар» Богдан Гаркуша.

Друзі Тайфуна обіцяють, що не залишать малюка без уваги. З величезної поваги до побратима вони взяли на себе відповідальність за його близьких.

ЧИТАТИ ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ: ВОЛОДИМИР КИЯН

«Так, як Тайфун нас навчав жити, ми спробуємо навчити його. Передати йому те, що хотів батько бачити в ньому. Для нас це стратегічно важливе завдання», ‒ пояснив хрещений батько Данила.

13 вересня фотограф Оля Черниш опублікувала фото сина Героя, зазначивши, що коли фотографувала, дитині було 7 днів. «Зараз згадується, що найчемніше він лежав, коли тато запропонував загорнути його в свою тільняшку.. Це був дуже зворушливий момент», ‒ пише вона.

Нагадаємо, допомогти сімʼї Володимира Кияна можна, перерахувавши кошти на картку ПриватБанку 5167 9872 0118 9343 Киян (Чирва – дівоче прізвище) Ольга Сергіївна.