Луцьк: волонтери просять допомогти з матеріалом на кевларові шоломи

Волинські ентузіасти-винахідники налагодили промислове виробництво кевларових шоломів.

Активісти «Самооборони Волині» Володимир ЖуковДмитро Сандалов, Андрій Семенюк, Олександр Мартинюк та Тетяна Толкаченко взлися за непросту справу: більше року вони працюють над виготовленням кевларових шоломів для бійців у зоні проведення АТО. Їхньою метою є налагодження промислового виробництва шоломів, які б поступалися європейським ціною, але не якістю, – йдеться в сюжеті Громадського.Волинь.

«Все почалося з кевлару. Потрапив до рук бронежилет старий… Ми взяли його, розібрали і склепали першу нашу «касочку». Ця каска була в лабораторії УБОЗу: 10 куль – і жодна не пробила», – розповідає про свою роботу керівник проекту, інженер Володимир Жуков.

На рахунку команди вже 5 готових шоломів та повністю організований процес промислового виробництва, з усім необхідним обладнанням. Однак, для продовження роботи необхідний матеріал:

«Ми зараз не маємо з чого виготовляти ці каски. А це дуже вартісний матеріал, який коштує в Україні близько 14 євро. Зараз у нас таких коштів немає, щоб продовжити це виробництво», ‒ кажуть вони.

Тому волинські винахідники просять небайдужих українців долучитися до їхньої ініціативи і допомогти закупити необхідну кількість матеріалу.