Ковель: волонтери відремонтували позашляховик бійців

У зону АТО відбув відремонтований ковельськими волонтерами автомобіль, який зазнав значних ушкоджень під час виконання військовослужбовцями бойових завдань на сході України.

Про це інформує сайт Ковельської міської ради.

Керівник пошукового загону «Відродження» Вадим Дорофєєнко розповів про долю позашляховика, який кілька місяців знаходився на ремонті у Ковелі. У січні 2015 року, коли ще йшли бої за Донецький термінал, військові виконували бойове завдання з розмінування території в районі села Водяного. Терористи підірвали два автомобіля: один з них належав батальйону територіальної оборони «Київська Русь», у якому загинуло троє бійців. Десантникам, які разом із Вадимом Дорофєєнком перебували в іншому авто, пощастило. Вони залишилися живими, проте бойова машина зазнала значних ушкоджень. На прохання підполковника через добу ковельські волонтери, ризикуючи життям, витягли автомобіль з-під обстрілів та забрали на відновлення до Ковеля.

Понад півроку тривали відновлювальні роботи. Волонтери за свій кошт купували запчастини та власноруч відремонтували позашляховик.

Вадим Дорофєєнко зауважує, що сьогодні ситуація із забезпеченням автомобілями на передовій досить напружена. Саме тому понівечену бойову машину вирішили ремонтувати, аби знову відправити на Схід. У зоні АТО щодня потрібні автомобілі для виконання різного роду бойових завдань. На жаль, термін служби транспорту може бути досить коротким.

Нагадаємо, що Краматорськ патрулюватиме позашляховик від волинських благодійників.