Іваничі: після року війни на Донбасі повернувся Вілентко

На Волині урочисто зустріли голову Іваничівської районної ради Віктора Вілентка, який повернувся після року служби у зоні АТО.

Про це пише Наталія Малімон на шпальтах газети «День».

Віктор Вілентко пішов служити у Збройні Сили України добровольцем після того, як, очолюючи районну раду у селищі Іваничі, мусив організовувати похорони кількох загиблих на неоголошеній війні земляків. Молодих чоловіків, які залишали сиротами кількох дітей, ще неодружених хлопців, які не залишали на цьому світі нікого з нащадків. Каже, що ця моральна втома була найважчою, а що мав досвід служби в армії, то і записався у неї вже добровольцем. Вважав, що коли на фронт посилають необстріляних 18-20-річних, а досвідчені чоловіки – у тилу, то це не зовсім правильно.

Віктор Вілентко був активним учасником Майдану, на якому отримав контузію. В Іваничах він відомий чоловік, бо працював головою селищної ради. А згодом був обраний головою районної ради. У зоні так званої АТО побував не один раз: возив військовим продукти, спорядження, амуніцію, одяг. Служив же у 24 окремій механізованій бригаді.

Чесно відслужив рік, і оце повернувся. В рідних Іваничах його зустріли вже біля таблички з назвою населеного пункту. Зустрічали соратники хлібом-сіллю, священики, рідні. Перш, ніж заїхати додому, Віктор Вілентко зайшов у храм, подякував Богу за те, що повертається додому живим і не зраненим, хоча побачити на цій неоголошеній війні довелося дуже і дуже багато.

Його чекає і зустріч з депутатами районної ради. Старе робоче місце. За час, що служив і не був на Волині, тут багато що змінилося у політичному та суспільному житті. До речі, сам Вілентко, будучи роками на «хлібних» посадах, як мешкав, так і мешкає у старій хаті.

«Він є членом «Свободи», її переконаним апологетом, тому його повернення у політикум регіону обіцяє бути цікавим», – йдеться у публікації.