Французькі лікарі врятували волинському десантнику ногу

Волинська волонтерка Наталія Соколова розповіла про результати лікування 21-річного десантника з Камінь-Каширського району Анатолія Устимюка.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

За словами активістки Ковельського центру допомоги військовим Наталії Соколової, важкопораненому десантнику  80-ї Львівської окремої аеромобільної бригади, волинянину Анатолію Устимюку вдалося відновити нерв у пораненій нозі.

Нагадаємо, що поранення уродженець Раків-Лісу Камінь-Каширського району, отримав під час боїв з терористами у Слов’янську. Хлопцю могли ампутувати ногу, однак, французькі лікарі зробили складну операцію по пересадці нерва на лівій нозі.

«Прогнозів робити ми не могли.. Занадто було ризиковано і складно і не прогнозовано – лікарі взялися оперувати та пересаджувати нерви під штучною артерію, довжиною 8 см… Довіряли лікарям, надіялися на молодий організм та жажду до життя… молилися Господу… Французькі волонтери понад 3 місяці доглядали за нашим десантником, підтримували маму..» – пише Соколова.

За її словами, коли Устимук поїхав удруге у Францію на консультацію, то лікарі були приємно здивовані результатом: нерв відновлюється. Та для повного відновлення потрібно ще майже 2 роки.

«Дякую щиро нашим волонтерам з Associacion Aide Medicale & Caritative France-Ukrain за оплату перельоту для Толі та мами, за зустріч, за родинний прийом! Ви неймовірні… P.S. З вдячністю згадую сьогодні любиму Olia Chuiko і дякую від себе особисто за велику роботу, зроблену для оперування Толі…» – йдеться у дописі активістки.