Бізнес-партнер Палиці, якого шукає СБУ, знову хоче очолити «Укртранснафту»

Колишній директор «Укртранснафти» Олександр Лазорко, оголошений днями у розшук , подав заяву з проханням допустити його до участі у відборі кандидатів на заміщення посади гендиректора ПАТ «Укртранснафта».

Відповідний документ Лазорко подав 11 вересня 2015 року, ‒ пише Українська правда.

Також для участі у відборі кандидатів Лазорко подав рекомендаційний лист, підписаний головою ПАТ НПК «Галичина» Богданом Барадним.

У листі підкреслюють: переконані, що завдяки «ефективному управлінню Лазорка під час головування в «Укртранснафті» підприємство вперше за останні роки перетворилося на успішне, некорумповане, мотивоване до розвитку, прибуткове підприємство». Також автори рекомендаційного листа зазначають, що на Лазорка зводять наклепи «журналісти та проросійські політичні групи».

«Вважаємо кандидатуру Лазорка достойною для подання до держнагороди за прийняття рішення по відкачуванню нафти з окупованої сепаратистами території та її цілісному збереженні у власності нашої держави», ‒ йдеться у листі.

Як відомо, Лазорко 12 вересня був оголошений у розшук, інформація про це з’явилася на сайті МВС. Лазорка звинувачують за ч. 5 ст.191 КК ‒ «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», дії, вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою.

ЧИТАТИ ПРО ЗВ’ЯЗОК ІГОРЯ ПАЛИЦІ ТА ОЛЕКСАНДРА ЛАЗОРКА

За даними джерел, рахунки й майно Лазорка арештовують, а підозру пред’явлено за чотирма епізодами: викачка технологічної нафти, підписання безкоштовних угод на рік на зберігання нафти; витрати зі страхування; резервування трубопроводу Кременчук ‒ Одеса компанією «Синтез Ойл», за якою стоїть «Приват» Ігоря Коломойського.

Відомо також, що Лазорко зараз перебуває у Лондоні. Як відомо, його зі скандалом зняли з керівництва «Укртранснафтою», де він лобіював інтереси Коломойського.

141ccfb-l2 43743ac-l1---copy