Автомобіль, городина, ковбаса: Євген Ткачук відвіз допомогу на передову*

Делегація з Луцька відвідала військових 72-ї окремої механізованої бригади.

Голова Луцької міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка, депутат міськради Євген Ткачук передав їм автомобіль та чимало продуктів, – повідомили у прес-службі осередку.

Днями представники партії «Солідарність» побували на Сході. Нагадаємо, що народний депутат Ігор Єремеєв мав передати автомобіль на передову, однак через нещасний випадок його життя трагічно обірвалось. Тож автівку підготував для військових Євген Ткачук та завіз її хлопцям з 72-ї бригади.

«Коли ми збирались, то запитали в хлопців, що привезти. Вони попросили волинської картоплі. Тож ми зібрали городину і привезли продукти військовим. Зібрати все нам допомогли багато підприємців, тож дякую їм за це. Моя ж родина передала ковбасні виброби», – розповідає партієць.

До слова, лучани побували на двох блокпостах, які знаходяться безпосередньо біля території, яка непідконтрольна Україні. «Нам показували, що от тут, через поле вже чужа база», – каже депутат. Окрім того, побачили лучани й військову частину, де базуються наші хлопці.

«Зараз там більше десятка волинян. Вони дуже раді бачити своїх земляків. Тож і нам вручили подарунок – прапор України з їх підписами», – додає Євген Ткачук.

Окрім того, дітлахи з Волині розмалювали футболки для військових та намалювали картини-обереги, аби вони захищали чоловіків в боях.

В делегації з Луцька був й депутат обласної ради від Блоку Петра Порошенка Ігор Чорнуха. Він має будівельний бізнес, тож під час загострення подій на Сході відправив кілька бригад будувати фортифікаційні споруди. Під час поїздки він мав нагоду проінспектувати якість робіт та був вражений їх масштабами, адже укріплення займають близько 40 гектарів.

Окрім того, волинські підприємці та благодійники передали форму для військових, лікарські засоби в амбулаторії Донецької області, іграшки для дітей, одяг для переселенців та багато іншого.