У Луцьку презентували фільм про Героя війни

У кінозалі «Adrenalin City » представили документальний фільм про кіборга Євгена Подолянчука, який загинув, обороняючи Донецький аеропорт.

Благодійний перегляд 14 вересня фільму організував «Пласт», учасником якого був загиблий Герой.

«Цей фільм демонструють по всій Україні, в кожному осередку, кожному місті. Євген Подолянчук був пластуном,  мав псевдо «Скаут», – розповів пластун Василь Струк.

Кінопоказ вирішили приурочити до річниці загибелі кіборга. Усі охочі могли зробити символічний благодійний внесок у 20 гривень.

«Зібрані кошти будуть спрямовані на те, щоб забезпечити бійців, які наразі воюють, та на допомогу сім’ям загиблих», – додав Василь Струк. Він повідомив, що четверо волинських пластунів теж брали участь у війні на Сході України.

Фільм про Євгена Подолянчука зняли його друзі. У фільмі товариші, побратими та рідні загиблого Героя діляться спогадами про нього  та розповідають, що Євген завжди хотів стати військовим та кожної миті був готовий був готовий віддати життя за Батьківщину.

На кіноперегляд зібралося близько п’ятидесяти людей, серед яких пластуни та учасники війни на Сході України.

Нагадаємо, Євген Подолянчук, уродженець Черкащини, загинув 14 вересня 2014 року  під час оборони Донецького аеропорту від осколкового поранення в голову, яке отримав під час обстрілу російськими бойовиками.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України 6 жовтня 2014 року нагороджений Орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).