Це с*ка перебір, ‒ блогер про заяву Палиці

Відомий український блогер, військовослужбовець Збройних сил України Макс Колесніков обурився заявою Ігоря Палиці про необхідність Гаазького трибуналу над керівництвом держави.

Про це військовий написав на своїй сторінці у Facebook.

«В принципі, це нормально, що опозиція хоче прийти до влади. І нормально, що опозиція критикує владу, навіть якщо дуже жорстко і цинічно. Політика не для м’якотілих», ‒ пише блогер.

«Але в процесі набору рейтингів обгаджувати власну країну, грати на руку окупантам, підривати свої ж міжнародні позиції ‒ це с*ка перебір. Це вже не тільки боротьба за владу ‒ це боротьба проти країни. І товариш Палиця своїм пасажем по Гаазькому трибуналу бореться з Україною», ‒ додає він.

«У мене щодо партії «Укроп» залишилося тепер тільки одне питання ‒ це просто корисні Путіну сволочі, чи все-таки вже проплачені клоуни кремлівських підарасів?» ‒ резюмує Колесніков.

Днями на офіційному сайті «Укропу» зʼявилася заява Ігоря Палиці про необхідність відповідальності в Гаазі тих, «хто відправляє наших хлопців гинути в АТО». «Я хочу, щоб люди, які сьогодні відправляють наших найкращих патріотів на смерть, відповідали за свої злочини в Гаазі», ‒ йдеться зокрема в тексті.