Суд: причетність Януковича до розстрілу Майдану – припущення

Звинувачення, висловлене радником міністра МВС Антоном Геращенком на адресу молодшого сина екс-президента Олександра Януковича щодо його причетності до розстрілів на Євромайдані є припущенням і не підлягає спростуванню.

Відповідне рішення ухвалив Печерський райсуд Києва, розглядаючи позов Януковича-молодшого до МВС про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації, – пише Українська правда.

Документи про рішення суду 14 вересня виклав у Facebook адвокат Януковича-молодшого Юрій Кірасір.

В ухвалі суду вказано, що слова радника міністра МВС Антона Геращенка є припущенням, з використанням мовно-стилістичних особливостей (вживання гіпербол, алегорії, сатири), яке неможливо перевірити на предмет відповідності дійсності, оскільки воно не містить фактів.

“Поширена інформація про позивача (Януковича-молодшого) містить оціночні судження, її автором використані висловлювання, що не можуть бути витлумачені як такі, що містять фактичні дані, оскільки за своїм змістом є припущенням. Такі оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості”, – наголошується у документі.

“У задоволенні позову Олександра Януковича про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації відмовити”, – зазначено у рішенні суду.

Рішення може бути опротестоване шляхом подачі апеляції протягом 10 днів. При цьому Кірасір не повідомляє, чи буде подана апеляційна скарга.