Стало відомо, де судитимуть сина Колісника

Кримінальне провадження за звинуваченням Зіновія Колісника – сина колишнього начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Богдана Колісника – розглядатимуть у Любешівському районному суді.

Так вирішив Апеляційний суд Волинської області, – пише Під прицілом.

З матеріалів провадження відомо, що Зіновія Колісника звинувачують одразу за кількома статтями Кримінального кодексу України,зокрема у зловживанні службовим становищем, службовому підробленні та підробленні документів, штампів, печаток.

Зауважимо, що свого часу Зіновій Колісник очолював Ківерцівську РДА, однак в березні 2014 року був звільнений з посади за розпорядженням виконувача обов’язків Президента України Олександра Турчинова.

Разом з тим, у грудні 2014 року проти Зіновія Колісника відкрили вищезгадане кримінальне провадження.

Невдовзі справу скерували на розгляд судді Маневицького райсуду Миколі Покидюку. Втім, уже на першому судовому засіданні обвинувачений та його захисник заявили про відвід складу суду, мотивуючи це тим, що Микола Покидюк свого часу розглядав справу стосовно ще двох осіб, які по цьому кримінальному провадженню проходять свідками звинувачення. А тому Зіновій Колісник сумнівався в неупередженості судді.

Зрештою, служитель Феміди задовольнив клопотання підсудного і справу передали на розгляд іншому вершителю Правосуддя — Олегу Неварі. Одначе і цей суддя з тих же підстав не зміг розглядати це провадження і заявив про самовідвід.

Тому провадження скерували до Апеляційного суду Волинської області для визначення підсудності іншому суду.

Так, колегія суддів Апеляційного суду Волинської області ухвалила кримінальне провадження відносно Зіновія Колісника передати на розгляд до Любешівського районного суду.

Зауважимо, з матеріалів провадження стало відомо, що потерпілим та цивільним позивачем у цьому провадженні виступає ДП «Маневицьке лісове господарство».

Раніше прес-служба прокуратури Волинської області повідомляла, що у лютому 2011 року Зіновій Колісник нібито уклав договір поставки необробленої деревини із ТзОВ «Захід Ліс», реалізував її за цінами нижчими від відпускних цін, затверджених директором лісгоспу. Цим він заподіяв лісгоспу збитків на суму понад 50 тисяч гривень.

Сам же Зіновій Колісник своє вини в інкримінованих йому злочинах не визнав.