Побачила світ книга про Майдан та війну

Під назвою «Україна. хроніка подій: від майдану до АТО» вийшла друком у нова книга відомого на Волині письменника Олександра Середюка.

Про це повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини з посиланням на Музей історії сільського господарства Волині.

У публіцистичних статтях, які автор почав висвітлювати ще за часів Помаранчевого Майдану, посилаючись на історичний досвід та джерельну базу, він цілком переконливо довів, що народ має право на повстання, на носіння особистої зброї, для захисту своєї власності та Батьківщини.

Гострі публіцистичні статті межуються з ліричним відступом київських та волинських поетів про жертовність «Небесної сотні». Вперше розкрито сакральне слово «Майдан», подвиги героїв революції Гідності, які мужньо протистоять окупантам в країні, як зовні так із середини.

Надзвичайно актуальну тему розкриває автор в аналітичній статті «Хочеш миру – готуйся до війни», в якій подає попередження для наших керманичів. АТО чи війна проти московського агресора? Чому український націоналіст подякував Путіну? і «Що буде завтра?», – читач дізнається зі сторінок цієї цікавої та актуальної у наш час книги. Вона стала привабливою і читабельною завдяки багатими ілюстраціями на історичні та сучасні фото-сюжети, які надали автору наші земляки із АТО.

Його нова книга – це збірник публіцистичних статей на злободенну тематику останнього десятиліття і сьогодення. Вона є логічним продовженням книг автора «SOS», «РУХ – рятуйте Україну, хлопці» і стане цікавою та корисною не тільки для політологів, а й для всіх, хто небайдужий до долі нашої Вітчизни.

Це уже третє видання, доповнене і перероблене книги «Майдан», яку успішно презентували на Львівському книжковому форумі.

files