На Волині подякували Богу за повернення додому Сергія Фураєва

У нововолинському храмі Архістратига Михаїла відправили подячний молебень з нагоди повернення з полону додому підполковника Сергія Фураєва.

Про це повідомляє священик Олексій Гольчук.

Сергій Фураєв – віднедавна підполковник – рік перебував у полоні терористів «ДНР». Комбата 51-ї ОМБР бойовики вивозили 24 серпня минулого року на донецький «парад». Була інформація, що Фураєва засуджено бойовиками до розстрілу. Спочатку його утримували у Сніжному, потім перевезли в Донецьк, а зовсім недавно – до Луганська. Нарешті 8 вересня його та старшого матроса Артема Комісарчука передали українській стороні, обмінявши на чотирьох бойовиків.

Цілий рік отець Олексій з вірянами разом із сім’єю Сергія – дружиною Тетяною та двома дітьми – молилися за здоров’я та звільнення полоненого. Господь почув їхні молитви, тож вони всі разом за недільним Богослужінням зі сльозами на очах дякували Творцеві.

«Сергій, якого кілька днів тому звільнили від більш як річного полону, за цей рік спільних з його дружиною молитов став мені як рідний брат. Слава Богу за вислухані молитви його дружини Тетяни! Інколи впертість жінки є дуже корисною, і в цьому випадку те, що вона щодня стояла у храмі на молитві, щиро просячи Бога, дало свої чудові плоди», – поділився враженнями душпастир.

Серед вірних Свято-Михайлівської парафії в Нововолинську є і родина майора Олександра Кондисюка, якого з полону визволили 26 грудня 2014-го. За його звільнення молилися 4 місяці.