Луцьк: зупинили будівництво на Молоді

Будівництво на проспекті Молоді, 10, яке руйнує навколишні будинки та заважає місцевим мешканцям, зупинили.

Про це повідомляють у Народному Контролі Волині.

За словами активістів Народного контролю, до них звернулись мешканці, які живуть поруч з будівництвом на проспекті Молоді, 10. Мовляв, від інтенсивних робіт почали руйнуватися їхні будинки.

«Ми ж не знаємо цього призначення, це раз. Друге – це, самі бачите – перекриває вікна людям. Нагрузили цегли, нагрузили металоконструкцій, може бути просадка грунту, може, відповідно, потягти за собою два будинки цих. Тому що, я вже у своєму будинку бачу тріщини, я їх раніше не бачив», – скаржиться місцевий житель Михайло.

Так само обурюється мешканець Петро Павлович: «Ми ж чекаємо, ви ж розумієте, що ми не вороги, нам тут жити, працювати… Прийди, порозмовляй з людьми, скажи, що я тут будую – люди вже якось зрозуміють ситуацію. А тут все приховано, все таємно, вона пробіжиться, сховалася – і все».

«Вчорашній день – не було ще сьомої години, то такий був стукіт по їхнім залізним, не знаю, чи стовбам, чи що це у них», – розповідає мешканка Анна.

Розмовляти із журналістами власниця забудови не захотіла.

Голова «Народного контролю» на Волині Павло Данильчук звернувся до виконавчого комітету Луцької міської ради зупинити будівництво.

 «Вони призупинили роботи. Не можемо вийти ніяк на контакт з забудовником і власником цього будівництва підприємцем Мальцевою, тому прибула на місце слідчо-оперативна група міліції, яка має донести до відома, що більше вона не має права тут проводити роботи. Наступна стадія – проведення перевірки ДержАрхБудконтролем, встановлення фактів порушень, якщо такі є, і прийняття послідуючих дій», – пояснив Данильчук.