Луцьк: в «Адреналіні» покажуть фільм про кіборга

Лучан запрошують подивитися документальний фільм про кіборга, який загинув, захищаючи Донецький аеропорт.

Про це повідомили волинські пластуни у Facebook.

Сьогодні, 14 вересня, у Луцьку в спортивно-оздоровчому комплексі «Adrenalin City» відбудеться прем’єра документального фільму про життя пластуна-кіборга – Євгена Подолянчука на псевдо «Скаут». Боєць загинув 14 вересня 2014 року в районі Донецького аеропорту.

«Ще будучи юнаком Євген захоплювався військовою справою, був учасником всеукраїнського військового пластового табору «Легіон», а згодом обрав для себе професію військовика. Став розвідником у складі 3-го окремого полку спецпризначення, а з початком проведення АТО відправився на Схід для оборони територіальної цілісності України. 14 вересня, під час одного із зіткнень з бойовиками терористичних угрупувань в районі Донецького аеропорту, Євген отримав осколкове поранення в голову, від якого загинув по дорозі в госпіталь», – йдеться у повідомленні.

Фільм зняли друзі Євгена. У стрічці йдеться про юні роки кіборга та його доросле життя, як спецпризначенця. За словами друзів, хлопець не служив в армії, він нею жив.

Аналогічні кінопокази відбудуться на багатьох центральних площах українських міст. А на Черкащині Герою відкриють пам’ятник.

Вхід – 20 гривень.

11935067_734095860028796_7930354882444985046_o