Луцьк: побільшало агітнаметів і кандидатів на шпальтах

«Свобода», «Батьківщина» та «Громадянська позиція» – в наметах, потенційні кандидати від «Народного контролю» та «Українського об’єднання патріотів «УКРОП» – на сторінках газет, – такі нові види агітації зафіксували спостерігачі ОПОРИ у Луцьку.

Про це йдеться на сайті ОПОРИ.

В обласному центрі Волинської області значно активізували свою діяльність місцеві організації політичних партій «Батьківщина», «Свобода», «Громадянська позиція», «Об’єднання «САМОПОМІЧ», а також потенційні кандидати до місцевих рад і на посаду Луцького міського голови Павло Данильчук та Михайло Шелеп («Народний контроль»), Ігор Палиця та Олександр Товстенюк («Українське об’єднання патріотів «УКРОП»).

Активну політичну рекламу окремі партії та потенційні кандидати ведуть через встановлення наметів та поширення партійних газет, газет однойменної з партією громадської організації та газет власних благодійних фондів.

Поповнився і перелік білбордів, які містять ознаки агітації від політичних партій. На носіях зовнішньої реклами масово почала з’являтися реклама політсил з відображенням партійної символіки та партійних лозунгів, наприклад, політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», «Відродження», «Народного контролю», «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», «Батьківщини», Радикальної партія Олега Ляшка, «Свободи».

З’явилися на вулицях міста і сітілайти «Українського об’єднання патріотів «УКРОП».