Із Луцька військовим завезли футболки, розмальовані дітьми

Дитячі малюнки на футболках завезли із Луцька військовим у зону бойових дій на сході України.

Про це повідомили в луцькій мерії.

Впродовж літа Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводив акцію «Подарунок солдату». Учасниками були діти, батьки яких перебувають в зоні АТО.

Дітки за допомогою арт-терапії отримували психологічну допомогу і разом з тим готували особливі подарунки для воїнів АТО. Військові футболки розмальовували акриловими фарбами по тканині у різнобарвні кольорові шедеври. Кожен малюнок був неповторний і особливий. Об’єднувало лише одне – тепло дитячих сердець та стан душі кожного. «Повертайтеся живими», «Ви – наші герої», «Мільйон сердець – одна Україна», «Мир», «Ми любимо Вас», «Україна єдина» – такі написи супроводжували кожен сонячний малюнок дитини.

Усі дитячі подарунки воїнам, які дислокуються поблизу Волновахи, вручили члени делегації з Луцька. Квіти маки і волошки, веселки і мультяшні герої, тризуб і прапор України – це те, що зігріло душу кожного солдата.

На передовій, у самому центрі АТО, кожен солдат отримав від маленьких лучан «Браслет життя» – це мотузка, зроблена у вигляді наручного браслета, має унікальну можливість при потребі перетворюватись у триметровий канат, який можна використати у естримальних умовах. У браслети дітки поклали лист підтримки.

«Кажуть, чоловіки не плачуть, але коли отримували подарунки від дітей, в очах кожного були маленькі краплини скупої чоловічої сльози. Від радості, від уваги та переживань за дітей, за майбутнє, заради якого виборюється сьогоднішня незалежність України», – йдеться у повідомленні.

Старший солдат Олексій сказав: «У мене є діти, двоє, і сьогодні я отримав подарунок як від своєї дитини. Шкода, що наші діти знають слово «війна». Нам треба перемога і своя незалежність. Хоч маленькими кроками, але ми до неї наближаємось. Слава Україні».