54-й бригаді пішла «найпотужніша передачка», – волонтер

Волинським бійцям 54-ї бригади волонтери відправили чергову передачу із допомогою. Військові отримали чимало подарунків – від амуніції до медикаментів.

Про це у соціальній мережі Facebook написав волонтер Василь Нагорний.

Подаємо його допис без жодних змін і правок:

«Ось і пішла ще одна передачка нашим волинським і не тільки бійцям з 54 -ї. З тих всіх, що я передавав ця, напевно найкраща, хоча хіба вгадаєш. Адже, коли передавав першу і очікував, що бійці зрадіють сигаретам та лікам, то вони в захваті були від того, що знайшли там український прапор.

Та ця все таки найпотужніша, хоча й й збирали в короткі терміни, два робочих дні, але долучились друзі: Yana Kovalchuk та інші бджілки Жіночої Сотні, яких я цинічно пограбував на продукти й ліки, Наталія Ариванюк, яка додала до термухи й бандажі, Svitlana Rejkina, Stiven Gavrylyuk, Olga Bachynska, Еля Серкожаєва, Сергій Шараєвський, @Надія Дударь. Цього разу все таке класне від новеньких тактичних рукавичок від Надії до чаїв, в яких Сергій знає толк та ексклюзивних цукерок від Елі…( Еля, вони то не влазили, але я подумав, що як не впихну, то приб’єш- втиснув))) Матимуть хлопці і що покурити і чим вмитись)

Дівчат обіймаю, мужикам тисну руку. Дякую… Які ж ми сильні, коли разом. Дай Бог, щоб нас ніякі вибори, гроші та амбіції ніколи нас не розсварили!

Стабільна палочка –виручалочка , доставка зі знижкою Людмила Зінькова, дякую))».