З маршрутки «Луцьк-Червоноград» висадили атошника, – активісти

Активісти розповіли, що водій маршрутки “Луцьк-Червоноград” висадив учасника бойових дій.

Володимир Коляда, який зараз знаходиться на реабілітації після поранення в районі Донецького аеропорта, підійшов до каси автовокзалу м. Луцьк, для того, щоб придбати пільговий квиток на м. Червоноград. У касі йому відповіли, що квитків немає, йдіть до водія і він вас візьме. Після чого Володя зайшов в маршрутку сполученням Луцьк – Червоноград реєстраційний номер АС 6591 АЕ, – йдеться у повідомленні на сайті ДК “Захід”.

Від’їхавши приблизно кілометр від Луцької автостанції водій зупинився та почав збирати гроші за проїзд. Коли черга підійшла до Володимира, він показав посвідчення учасника бойових дій. Далі розпочалась бесіда з водієм маршрутки.

«У нас такі посвідчення не діють, будь ласка заплати за проїзд, або виходь з автобуса», – сказав водій маршрутки.

Хлопець почав доводити, що по закону він має повне право користуватись пільгою, тому що воював та отримав поранення, а за декілька днів знову вирушає в зону АТО. Однак, водій і надалі стверджував, що атошник не має права безплатного проїзду, але якщо вже так хоче, хай заплатить половину, або йде на вихід і не затримує автобус.

Хоча інцидент стався у п’ятницю і в автобусі було багато людей, зокрема, студентів, проте ніхто не захистив військового.

Про подію дізнались журналісти «ДК ЗАХІД» та активісти червоноградського «Громадського руху «Народний Контроль», які у суботу зустріли водія у Червонограді. Хлопці намагались з’ясувати, чи справді даний випадок мав місце та чому водій відмовив учаснику бойових дій у безплатному проїзді.

Спілкуючись з активістами водій зазначив, що учасники АТО – «халявщики», а посвідчення – «понти». Після таких слів, активісти відразу звернулись із відповідною заявою у червоноградську міліцію, та в подальшому обов’язково скерують звернення в інші органи для відповідного реагування, недопущення подібних ситуацій в майбутньому.

11175004_1388030618190107_161499278577487483_n IMG_1195 ropr