Суд став на бік мера Рожища у справі супроти міліції

Рожищенський суд задовільнив скаргу міського голови В’ячеслава Поліщука на бездіяльність співробітників РВ УМВС.

1 вересня міський голова написав заяву про вчинення громадянином Орловим дій, що містять ознаки кримінального правопорушення згідно статті 369 КПК (спроба дачі хабаря), – йдеться в повідомленні, опублікованому в групі “Народної самооборони Рожище” в Facebook.

Лист слідчий райвідділу міліції отримав 3 вересня, про що свідчить поштове повідомлення про отримання. Дану заяву не внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

На суді керівник слідчого відділу Сасовський пояснив, що її зареєстрували в журналі районного управління і перенаправили на розгляд в обласне управління міліції. Сталося це 7 вересня. Хоча згідно законів, заяву до ЄРДР необхідно внести протягом 24 годин від моменту подання.

 

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ЗВИНУВАЧЕННЯ МЕРА РОЖИЩА

Таке недбальство і зволікання слідчий РВ поснив тим, що до них надходить надто багато кореспонденції, а цей лист взагалі надійшов наприкінці робочого тижня у п’ятницю/

Тож суд вирішив задовільнити скаргу В’ячеслава Поліщука, а слідчих РВ УМВС України у Волинській області зобов’язав внести заяву до ЄРДР.