За посаду голови Волинської митниці просять $1,5 мільйона, ‒ Лікарчук

Звільнений замісник голови ДФСУ Костянтин Лікарчук стверджує, що, за його інформацією, аби отримати посаду голови Волинської митниці, необхідно сплатити 1,5 мільйона доларів.

Про це він розповів в інтервʼю Дзеркалу тижня.

Зокрема, відповідаючи на запитання, чому така велика кількість виконувачів обовʼязків в структурі фіскальної служби, Лікарчук зазначив, що скорочення «в.о.» перед посадою ‒ «це не спосіб тиску, а спосіб заробітку».

«Якщо на посаді в.о., значить, ще не домовилися про ціну. Не можна сказати, що на всі без винятку керівні посади люди приходять по «договірняках», але в мене була інформація, неперевірена, але надходила з різних джерел, що за призначення на митниці намагаються брати гроші», ‒ сказав він.

Зокрема зазначив, що «такса» Волинської митниці ‒ 1,5 мільйона доларів, бо вона велика.

«Ну, наприклад, за призначення на Волинь озвучувалася сума 1,5 мільйона доларів, тому що митниця дуже велика. За Миколаїв або Херсон, вони менші, якщо не помиляюся, намагалися сторгуватися за 300 тисяч. Все залежить від розміру митниці, обсягу потоків. Це непідтверджена інформація, але коли вона до мене надходила, я, природно, ще пильніше придивлявся до тих людей, яких туди пропонував Романенко», ‒ стверджує Лікарчук.

За словами екс-посадовця, він повідомляв про ці факти своєму керівнику Роману насірову, проте той стверджував, що це не відповідає дійсності. «У нього завжди одна відповідь ‒ це все неправда. Скажімо так, він ніколи не хотів відверто обговорювати ці питання», ‒ переконує звільнений Лікарчук.