Волонтери із Волині відвезли допомогу на фронт

Активісти Громадського формування з охорони громадського порядку «БУГ» повернулися із зони бойових дій на Сході, куди вчергове возили волонтерську допомогу українським бійцям.

Про це розповів один із них, капелан Святослав Савич, – пише Громадське. Волинь.

Святослав Савич розповів, що чотири групи волонтерів відвідали Луганську та Донецьку області, а саме місця дислокації волинських правоохоронців, що несуть службу у зоні бойових дій. Зокрема, вони відвезли допомогу бійцям спецпідрозділу «Сокіл», «Світязь», співробітникам УДАІ у Волинській області та зведеному загону із волинських міліціонерів.

Правоохоронці отримали адресні передачі від своїх родичів, їжу, білизну, інший одяг, свіжі ягоди. Зібрати допомогу БУГ-івцям допомогли підприємці з Луцька, церковні капелани. Також вони й зібрали кошти, адже на дорогу туди й назад для одного екіпажу витрачається кілька тисяч гривень.

Святослав Савич розповів, що окрім цього бійцям дуже необхідна духовна допомога, яку він як капелан намагається надавати при будь-якій можливості, також роздає молитовники.

Ситуація на фронті, за словами Савича, відносно стабільна, щоправда, волонтерам доводилося їхати й невідомими дорогами, де вони не були впевнені, чи дійсно є стовідсоткова безпека для них.