Список «Батьківщини» у Луцькраду очолить Пустовіт, ‒ ЗМІ

Секретар Луцької міськради та голова Луцької міської організації ВО «Батьківщина» Сергій Григоренко не очолюватиме партійний список своєї політичної сили на виборах до Луцької міськради, ‒ повідомляють ЗМІ.

За інформацією видання «Вголос» №1 у списку буде Григорій Пустовіт.

«Секретарю Луцької міськради Сергію Григоренку, який є головою міської організації «Батьківщини», відмовили у праві очолити список партії на місцевих виборах. Першим номером у списку «Батьківщини» до Луцької міськради піде Григорій Пустовіт – голова обласної організації «Батьківщини». А партійний список до Волинської облради очолить нинішній голова фракції партії в обласній раді Роман Карпюк. Таке рішення ухвалено на вищому партійному рівні за участю Юлії Тимошенко», – повідомило джерело видання.

«Для Сергія Григоренка це серйозний удар по його політичних амбіціях, які в нього, відверто кажучи, іноді зашкалюють. Тепер голова міської організації буде змушений балотуватися в окрузі й не факт, що він гарантовано потрапить у міську раду. Складно сказати, чому ухвалено саме таке рішення. Можливо, свою роль зіграло надмірне зближення голови міської «Батьківщини» з міським головою Миколою Романюком, який відверто орієнтується на «Блок Петра Порошенка». А можливо, Юля більше довіряє перевіреним партійним бійцям, таким як Григорій Пустовіт», – пише видання.