«Мінськ-2» цьогоріч виконати неможливо, – терористи

Реалізація повного комплексу заходів із виконання мінських угод до кінця 2015 року для України неможлива технічно.

Про це заявив уповноважений представник терористичної організації «Луганська народна республіка» на Мінських переговорах Владислав Дейнего, – передає УНН .

«За законами України, зміни до Конституції проводяться в два етапи: на двох послідовних сесіях Верховної Ради», – зазначив Дейнего.

Він також наголосив, що попередня сесія порушує комплекс заходів, оскільки зміни, що там розглядались, не були узгоджені із «ДНР» і «ЛНР».

«Якщо він (Порошенко) вважає, що зможе провести дві сесії ВРУ до кінця 2015 року — ну, дай Бог. Але потрібно на речі дивитися реально. Технічно завершити виконання комплексу заходів у цьому році неможливо», – пояснив він.

Дейнего додав, що «якщо Порошенко цього не розуміє, значить, людина не зовсім компетентна у цих питаннях», проте взяті Україною зобов’язання повинні бути неодмінно виконані.

«Або нехай відверто заявить, що він не в змозі їх виконати — і це для нас, в принципі, навіть краще, так як вони все одно, в цьому випадку, в 2016 році будуть тягнути волинку до нескінченності. Тим не менш, у нас ще залишається надія, що Україна все-таки виконає свої зобов’язання по реалізації комплексу заходів», – зазначив він.

Раніше повідомлялося, що Президент України заявив, що мінський процес по Донбасу повинен завершитися в 2015 році.