Луцьк: воїнів лікує гончар

Незабутню зустріч для бійців, які проходять реабілітацію в обласному госпіталі інвалідів, подарував відомий волинський гончар Валерій Ленартович.

Він провів майстер–клас гончарного мистецтва на території «Озерного вітру» – батьківської хати відомих наших земляків Юрія і Олега Покальчуків, – повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини з посиланням на організаторів.

Під час чотиригодинного теплого спілкування з майстром давнього ремесла, волинські солдати з захопленням спостерігали за народженням справжніх творів мистецтва з глини, а воїни Антон Левчук і Олександр Ковальчук, власноруч виготовили глечик, кухоль і мініатюрну вазу, яку на знак вдячності за турботливе до них ставлення і професійне лікування, подарували заступнику головного лікаря обласного госпіталю інвалідів Оксані Шкаравецькій.

Працівники «Озерного вітру» напоїли усіх бійців ароматним заспокійливим чаєм з волинських трав і запросили їх частіше відвідувати, а ще – у неповторний куточок затишної української хати.

Усі солдати, які мали можливість бути безпосередніми учасниками отримання професійної майстерності гончара Валерія Ленартовича, були щиро вдячні організаторам цієї зустрічі за справжню мистецьку терапію, яка дієво і позитивно допомагає їм відновлювати душевну рівновагу, психологічний стан та покращує їхнє здоров’я.